REFERENCE

 

Napsali o nás  
   
Citylife 2016 Firstclass 2017
 

 

Tímto bychom chtěli poděkovat za skvělý servis a výborné jídlo na naší svatbě! Od hostů jsme slyšeli jen samou chválu a na pečeného krocana budeme asi ještě dlouho s láskou vzpomínat! Komunikace s panem Kostínkem probíhala bez problémů a oceňujeme i pomoc při sestavování svatebního menu. Za nás rozhodně doporučujeme! Tereza a Tomáš

Velice prijemne odpoledne a skvele zazitky. Snad jsem si vse zapamatoval a podari se mi ugrilovat tak dobre veci jak pri Vasem vedeni! Jiří Krš

 

 

Doslova nad očekávání! A to od přípravy svatebního rautu až po snídani, DÍKY MOC!
Jídlo naprosto vynikající, ještě dlouho budeme mlsně vzpomínat my i hosté.
Vedle toho jsme silně ocenili i profesionální přístup a ušetřený čas i starosti díky dobrým radám a pomoci při odhadech potřebného množství / nabídky pro naše svatební hosty.
Takže ještě jednou díky a případně se zase někdy tešíme. Můžeme jen doporučit. Lenka Janoušková

 

 

Chtěli bychom tímto poděkovat společnosti Next catering a především kuchařskému týmů, který díky úžasnému jídlu, vytvořil příjemnou atmosféru v náš svatební den. Od svatebních hostů jsme slyšeli pouze pozitivní a nadšené reakce, kdy si hosté vychvalovali především vaše žebra. J Díky jídlu, profesionální přístupu, ochotě a pomoci při sestavování jídelníčku jste nám pomohli vytvořit den, který se stal nezapomenutelný zážitkem. Jsme přesvědčení, že Vaše profesionální služby byly tou nejlepší volbou.

 Petr Vaněk 

 


I díky Next cateringu byla naše svatba naprosto bez chyby! Musím říct, že jsem dlouho nikde neviděla na jednom místě tolik vynikajícího jídla :-) Nevím co dřív chválit, vše bylo senzační . Nám i našim svatebním hostům moc chutnalo. I co se týče přípravy tak s panem Kostínkem jde vše bez problémů. Moc nám pomohl a jsem ráda, že jsme si od něj nechali poradit a na svatbě jsem měli právě Next Catering. 
Nikola Rejsková

 

kuchaři strašně moc sympatický chlapi a obrovsky ochotní. všichni naši hosté si pochvalovali milou obsluhu, vše bylo velice chutné, celý večer jsem od všech poslouchal chválu.. Moc jsme si pochutnali
Vašek Dvořáček

 

 

Jedním slovem: skvělý! Na jídlo jsme přísní (znáte to, rozmazlení pražáci, co bašťej Pohlreicha a tak chtěj kvalitu a správný vyslovování názvů italských pokrmů) a proto jsme byli velmi mile překvapeni, jak výtečně pánové z NC vaří! A to nejem my, ale také všichni naši svatební hosté! A to selátko? A to gazpacho? A ten pstroužek? Famózní! Komunikace probíhala zpočátku pomaleji, pak jsme ale chytli společnou vlnu a vše už dál jelo bez problémů. Pan Konstínek je svérázný muž, je s ním legrace a vaří jako ďábel. Prostě a jednoduše: Next Catering doporučuji všema deseti, naše svatba i díky nim proběhla perfektně a máme na co vzpomínat... 10/10.
Štěpán Křišta

Dobrý den,

chtěl jsem Vám velice poděkovat za jídlo,které jsme měli možnost na svatbě mít.
Zažil již spoustu různých hostin a Vaše úroveň bylo naprosto excelentní! Ze všech stran jsem dostával obrovské komplimenty.
Ještě jednou děkuji a určitě si nechám Váš kontakt pro případnou budoucí spolupráci.

Marek Ertelt